szkolenia

B-12 Nowa ustawa Prawo zamówień publicznych i umowy Partnerstwo Publiczno Prywatne – o czym należy już teraz wiedzieć?

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w nowym szkoleniu Gdańskiej Fundacji Wody. Proponujemy tematykę, która aktualnie kształtuje najwięcej pytań i wątpliwości. Naszym celem jest stworzenie Państwu okazji do dyskusji, wymiany poglądów, a także integracji środowiska zajmującego się wydatkowaniem środków publicznych.

Zmianami w zamówieniach publicznych, zajmie się pan Piotr Pieprzyca, który  jest cenionym wykładowcą i praktykiem. Swoje doświadczenie zdobywał w pierwszej kolejności pracując na studiach jako ratownik, a później jako prawnik-praktyk zamówień publicznych na MOSIR Tychy i Auqadrom w Rudzie Śląskiej, od kilku lat jest cenionym wykładowcą w branży zamówień publicznych.

Umowy Partnerstwo Publiczno-Prywatne – PPP

Zajęcia będą prowadzone w formie wykładowo-warsztatowej. Zachęcamy do wysyłania pytań do opiekuna szkolenia w celu uszczegółowienia tematów szkolenia.

Zajęcia są dedykowane dla osób, które na co dzień zajmują się zamówieniami publicznym, interesują się sprawdzonymi przykładami z umów PPP, pragną poszerzyć swoją wiedzę i uzupełnić o ciekawe informacje praktyczne. Do udziału zapraszamy również przedstawicieli firm wodociągowych, firm zajmujących się gospodarką ściekową, odpadami oraz laboratoria badawcze, urzędy miasta i gminy, wszyscy którzy wydatkują środki publiczne.

Miejsce szkolenia: Hotel w Gdańsku

Miejsce noclegowe: dla osób chętnych  w Gdańsku

Program i karta uczestnictw już wkrótce

Zapraszamy serdecznie.