Home » Szkolenie » B-11 Szkolenie z elementami warsztatowymi z eksploatacji na obiekcie basenowym w Kaliszu

szkolenia

B-11 Szkolenie z elementami warsztatowymi z eksploatacji na obiekcie basenowym w Kaliszu

Nowy termin !!! 16-17.01.2020

Serdecznie zapraszamy na szkolenie techniczne dla kadry pracującej w otwartych i zamkniętych pływalniach. Spotkanie skierowane jest do osób rozpoczynających pracę na basenach i pragnących doskonalić swoje umiejętności w zakresie prawidłowej pracy na takim obiekcie. Rozwiązywania problemów technicznych poprzez praktyczne rozwiązania na istniejącym obiekcie.  Przygotowaliśmy dwudniowe szkolenie dla techników i konserwatorów, osób zajmujących się pomiarem podstawowych parametrów basenowych i utrzymujących prawidłową jakość wody podczas jej eksploatacji. Podczas szkolenia omówimy problematykę prawidłowego płukania filtrów, znaczenie procesu koagulacji i najistotniejsze sposoby rozwiązywania najczęstszych  problemów. Na przykładzie funkcjonującego kila lat obiektu, przedstawimy zmiany które zaszły po modernizacjach, remontach, naprawach. Jak wpłynęły na jakość badanych parametrów, łatwość obsługi i obniżenie energochłonności.  Właściwa regulacja i eksploatacja wentylacji w obiekcie. Odzysk energii z wody popłucznej.

Podczas szkolenia omówimy również jak prowadzona jest drużyna ratownicza, pokazy z fantomami omówione przez  praktyka z Aquaparku Kalisz.

Profil uczestnika warsztatów:

  • personel techniczny zajmujący się obsługą technologi basenowej, kierownicy techniczni

  • pracownicy stacji sanitarnych zajmujący się kontrolą obiektów basenowych

Ramy czasowe:

I dzień : godzina 14:00 – 18:00

  1. 14:00- 15:30 Zajęcia praktyczne na aquaparku Kalisz, omówienie systemów działających z naciskiem na rozwiązania problemów i prawidłową koordynacją pracy.
  2. 15:30- 17:30 Warsztaty  dla chętnych z możliwością sprawdzenia i zbadania parametrów basenowych na swoich fotometrach.
  3. 19:30 Kolacja w hotelu

II dzień : godz. 9.30 –  15.30

  1. 9:30 – 11:00 Najważniejsze informacje eksploatacyjne – Piotr Demski
  2. 11:00- 12:30 Wykład koordynatora grupy ratowniczej w Aquaparku Kalisz
  3. 12:30-13:30 OBIAD
  4. 13:30- 14:30 Prawidłowa eksploatacja urządzeń pomiarowych i pomiary  parametrów jakości wody basenowej – Piotr Demski
  5. 15:00-15:30 Panel dyskusyjny. Zakończenie szkolenia.

 

Dla każdego z uczestników materiały po polsku firmy Lovibond gdzie zawarte są najistotniejsze informacje o uzdatnianiu wody w basenach, ogólne wymagania dotyczące wody w basenach pływackich i kąpielowych.
Więcej na stronie http://dl.lovibond.com/handbuch_gb.pdf

Miejsce noclegowe: Hotel Europa Aleja Wolności 5 Kalisz

 

Uwaga : dla osób, które chcą uczestniczyć w trzech dniach szkolenia w Kaliszu –  drugim szkoleniu dotyczącym eksploatacji rabat  na dwa 50%

 

 

 

 >