Home » Szkolenie » B-2 Remont i modernizacja pływalni krytych – obniżenie kosztów eksploatacji i poprawa funkcjonalności.

szkolenia

B-2 Remont i modernizacja pływalni krytych – obniżenie kosztów eksploatacji i poprawa funkcjonalności.

Opis i cel szkolenia

Postępujący wzrost cen  za energię elektryczną, cieplną, opłaty za wodę i zmniejszenie środków na wydatki samorządowe to wyzwania, z którymi muszą się ciągle zmagać  podmioty prowadzące działalność w obszarze pływalni. Aby prowadzić  sprawne funkcjonowanie tych jakże mało ekonomicznych miejsc na przyszłe lata – Gdańska Fundacja Wody zaprasza na szkolenie. Przygotowaliśmy wykłady i warsztaty  w takiej formie, którego celem jest przybliżenie w przystępnej formie aktualnego stanu prawnego finansowania, możliwości technicznych, modernizacyjnych i informatycznych, nastawione na szeroko rozumianą oszczędność. Ponadto, szkolenie może być okazją do wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk pomiędzy eksploatatorami.

Adresaci szkolenia: przedstawiciele techniczni i zarządzający pływalniami, przedstawiciele urzędów gmin oraz urzędów miejskich.

Zagadnienia zaprezentowane  podczas szkolenia:

  1. Możliwości skutecznej modernizacji oraz przeprowadzenia prac remontowych z możliwością uzyskania oszczędności na energii elektrycznej i cieplnej – Zbigniew Wnukowicz Elbas
  2. Zamówienia Publiczne od 1.01.2021 – Piotr Pieprzyca – Prozam
  3. Nowoczesne narzędzia techniczne i informatyczne on line – Marcin Piaskowski Fitnet
  4. Zastosowane nowych możliwości w uzdatnianiu wody basenowej, jak wpłynęły na oszczędności i jakość wody basenowej – case studies; Władysław Sobiech Transcom
  5. Modernizacja układów wentylacyjnych krytych pływalni – kluczowe aspekty techniczne – Paweł Koszorek Menerga
  6. S.O.W.A – System odzysku wód As Produkt – Mądre podejście do oszczędności – Wojciech Poćwiardowski

Szkolenie z wizytą  w MOSIR Stalowa Wola, w trakcie modernizacji.

Ramy czasowe:

I dzień: 9:30-15:30

II dzień: 9:30 -14:30

Program Szkolenia – hotel Sezam w Stalowej Woli

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY