Home » Szkolenie » E-114 Kawa Retencja – forum dyskusyjne on-line

szkolenia

E-114 Kawa Retencja – forum dyskusyjne on-line

 

Wydarzenia i refleksje ostatnich miesięcy, spotkania z Państwem podczas webinarów oraz obserwacja z jakimi wyzwaniami Państwo się teraz zmagacie zainspirowały nas do stworzenia wirtualnej przestrzeni do dzielenia się  i wymiany doświadczeń. Realizowane od kwietnia 2020 podobne cykliczne spotkania dla specjalistów wod-kan, pływalni , branży laboratoryjnej, odpadowej spotkały się z dużym uznaniem, co zmotywowało nas do stworzenia Kawa Retencja.

Spotkanie ma formę dyskusji zatem zachęcamy do używania mikrofonu – to najwygodniejsza i najszybsza możliwość komentowania lub zadawania pytań, można też korzystać z czatu.
Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video)

Temat przewodni spotkania :
Monitoring opadów i modelowanie


Krótkie Prezentacje przedstawią
:

 

 Zapraszamy:
Specjalistów związanych z poruszaną tematyką


Rejestracja na bezpłatne  spotkanie Kawa Retencja odbywa się na  platformie ClickMeeting. 
Link do rejestracji on-line: TUTAJ


Harmonogram
:
02
.12.2021, godz. 12:15 – 13:45 – platforma  ZOOM  – informacja  o wyborze platformy zostanie wysłana w potwierdzeniach uczestnictwa 

Moderator: Wojciech Szpakowski – dr. inż. inżynierii środowiska oraz inż. budownictwa. Dyrektor Techniczny w spółce Gdańskie Wody. Adiunkt dydaktyczny w Katedrze Hydrotechniki Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej. Jako autor lub współautor przygotował około 50 publikacji naukowych oraz dydaktycznych z zakresu hydrauliki, hydrologii, hydrogeologii oraz ponad 20 dzieł eksperckich (w tym opinie hydrologiczne wykorzystywane w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych). Współautor książki:  System Powierzchniowej Retencji Miejskiej w Adaptacji Miast do Zmian Klimatu wyd. PG r. 2019. Aktualnie prowadzi przedmioty: Melioracje i Odwodnienia, Prawo Wodne. Jest wykładowcą studium podyplomowego: Współczesne metody hydrologii inżynierskiej w gospodarce wodnej, realizowanego na Politechnice Gdańskiej.


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)Zapraszamy!