Home » Szkolenie » E-128 Wprowadzenie do zarządzania projektami na przykładzie ośrodków sportu i rekreacji

szkolenia

E-128 Wprowadzenie do zarządzania projektami na przykładzie ośrodków sportu i rekreacji

Harmonogram

7 kwietnia 2021r. 10.00-13.00

Program szkolenia dostępny będzie wkrótce.

 

Wykładowca:

Kamil Koniuszewski

Od 2012 roku związany z Gdańskim Ośrodkiem Sportu (wcześniej MOSiR Gdańsk), funkcję zastępcy dyrektora pełni od 2015r. Odpowiada za obszary związane z: siecią pływalni miejskich; polityką cenową; przygotowaniem i realizacją sezonu letniego na gdańskich plażach; współpracą międzynarodową; funkcjonowaniem najmów i dzierżaw GOS; realizacją imprez sportowych i rekreacyjnych;

Absolwent AWFiS w Gdańsku, studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami na SGH w Warszawie, Instytutu Neurolingwistyki oraz Akademii Trenera Biznesu ODiTK. Jest laureatem „Studenckiego Nobla” przyznawanego przez Prezydenta RP dla najwybitniejszych studentów w kraju.

Jego misją od najmłodszych lat było „poprawianie” świata poprzez działalność społeczną m.in. w harcerstwie czy w organizacjach studenckich. Podczas studiów sprawował funkcję Przewodniczącego Rady Samorządu Studenckiego. W tym okresie pracował także jako ratownik wodny. Współtworzył Biuro Zarządzania Projektami Unijnymi na AWFiS. Doświadczenie w zarządzaniu zdobył pracując jako menadżer projektów krajowych i międzynarodowych, a także współpracując z branżą sportową m.in. z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, AWFiS w Gdańsku, Pomorską Federacją Sportową czy Akademią Piłkarską Lechia Gdańsk. Członek Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny dla woj. Pomorskiego na lata 2013-2020.