Home » Szkolenie » E-174/1 Ocena niepewności pomiarów w laboratorium badawczym z wykorzystaniem monitorowania ważności wyników

szkolenia

E-174/1 Ocena niepewności pomiarów w laboratorium badawczym z wykorzystaniem monitorowania ważności wyników

Cel szkolenia:

Inne spojrzenie na korzyści jakie dają różne techniki monitorowania ważności wyników oraz możliwości ich wykorzystania w praktyce laboratoryjnej do oceny niepewności pomiarów.

Zakres szkolenia:

  • Niepewność pomiaru – informacje ogólne oraz jej rola w ocenie ryzyka związanego z zasadą podejmowania decyzji
  • Wymagania normy akredytacyjnej w obszarze monitorowania ważności wyników
  • Ocena niepewności pomiarów poprzez udział w badaniach biegłości
  • Ocena niepewności pomiarów z wykorzystaniem wyników monitorowania wewnętrznego (porównań wewnątrzlaboratoryjnych, próbek kontrolnych)

Harmonogram: 18.10.2021, godz. 13:00 – 14:30 

Prowadzący: Marzena Mazurowska – wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej w laboratorium analitycznym (akredytowanym). Zawodowo  związana z przemysłem naftowym, a głównie analityką produktów naftowych. Pełniła funkcję kierownika ds. jakości i koordynatora badań biegłości. Od 2010 współpracuje z Polskim Centrum Akredytacji w charakterze audytora technicznego i audytora wiodącego, ekspert, doradca i konsultant wdrażający systemy zarządzania w laboratoriach.

 


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)


Zapraszamy !