Home » Szkolenie » E-20 Przygotowanie próbek wód i ścieków do badań fizyczno-chemicznych oraz proste metody ograniczania wpływu wybranych czynników przeszkadzających.

szkolenia

E-20 Przygotowanie próbek wód i ścieków do badań fizyczno-chemicznych oraz proste metody ograniczania wpływu wybranych czynników przeszkadzających.

Gdańska Fundacja Wody ma zaszczyt zaprosić Państwa na webinarium dotyczące przygotowania próbek do badań fizyczno-chemicznych oraz prostych  metod ograniczania wpływu wybranych czynników przeszkadzających.

Często materiałem do badań są tzw. trudne próbki o mocno obciążonej matrycy wodnej oraz te pozornie czyste, ale zaskakujące analityka problemami z uzyskaniem poprawnych wyników.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną różnorodne procesy analityczne spotykane w trakcie badań oraz sposoby ich rozwiązywania. Ponadto omówiony zostanie wpływ czynników przeszkadzających na wyniki badań oraz sposoby ich identyfikacji i eliminacji.

Wszystko to w oparciu o stosowanie rutynowo w laboratoriach wody i ścieków metody badawcze, zarówno klasyczne jak też w skali mikro.

 

 

Prowadzący:

Ekspert z dużą wiedzą praktyczną, wieloletni wykładowca GFW.


 Więcej informacji wkrótce!