Home » Szkolenie » E-44 KAWA BASENY

szkolenia

E-44 KAWA BASENY

Szanowni Państwo,  zapraszam Państwa  na kolejne już  spotkanie kawa baseny, które  zaplanowane zostało na poniedziałek 18.10.2021r. o godzinie 10.00.

Do udziału zapraszamy: Przedstawicieli i zarządzających termami, aquaparkami i pływalniami, w szczególności potencjalnych członków Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie

Zabrać głos lub komentować można za pomocą czatu  ale zachęcamy do dyskusji z pomocą mikrofonu. Przydatny jest wtedy zestaw słuchawkowy (do telefonu) lub słuchawki z mikrofonem.

Temat przewodni:

  1. Co dalej? Plan działania dla branży w nadchodzących miesiącach. Podsumowanie wniosków XXIV Seminarium Basenowego w Sobieszewie. 

Zapraszamy serdecznie do zapisów TUTAJ

Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

 Harmonogram spotkania: 18.10.2021 godz. 10.00-12.00

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie rejestracji z linku powyżej. 

Prowadzący i moderujący: 

Robert Hołda: Dyrektor Pływalni Krytej im. Jana Kota w Bochni, Prezes Zarządu Stowarzyszenie PAIP, Narrator Forum Pływalni Polskich platformy wymiany doświadczeń, konsultacji i tworzenia DOBRYCH PRAKTYK w zarządzaniu pływalniami i basenami w Polsce.

 

Wymagania techniczne: Platforma na której odbywa się wydarzenie jest prosta i intuicyjna. Minimalne wymagania techniczne: komputer + głośniki, przeglądarka inna niż „internet explorer”.