Home » Szkolenie » E-45 Kawa Baseny – forum dyskusyjne branży basenowej on-line

szkolenia

E-45 Kawa Baseny – forum dyskusyjne branży basenowej on-line

Wydarzenia, refleksje ostatniego czasu, indywidualny kontakt z przedstawicielami branży basenowej oraz obserwacja z jakimi wyzwaniami Państwo się teraz zmagacie zainspirowały nas do stworzenia wirtualnej przestrzeni gdzie możecie się Państwo podzielić i wymienić swoimi doświadczeniami na dowolne tematy.

Do udziału zapraszamy: Przedstawicieli i zarządzających termami, aquaparkami i pływalniami, w szczególności potencjalnych członków Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie

Zabrać głos lub komentować można za pomocą czatu  ale zachęcamy do dyskusji z pomocą mikrofonu. Przydatny jest wtedy zestaw słuchawkowy (do telefonu) lub słuchawki z mikrofonem.

Temat przewodni: Protokoły sanitarne – jak wdrożyć na swoim obiekcie?

Zapraszamy serdecznie do zapisów. 
Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

 Harmonogram spotkania: 21.01.2021 godz. 10.00-12.00

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (pliki do pobrania) i przesłanie na adres: sekretariat@gfw.pl

Prowadzący i moderujący: 

Robert Hołda: Dyrektor Pływalni Krytej im. Jana Kota w Bochni, Prezes Zarządu Stowarzyszenie PAIP, Narrator Forum Pływalni Polskich platformy wymiany doświadczeń, konsultacji i tworzenia DOBRYCH PRAKTYK w zarządzaniu pływalniami i basenami w Polsce.

Wymagania techniczne: Platforma na której odbywa się wydarzenie jest prosta i intuicyjna. Minimalne wymagania techniczne: komputer + głośniki, przeglądarka inna niż „internet explorer”.