Home » Szkolenie » E-49 Kawa Lab – forum dyskusyjne branży laboratoryjnej on-linie

szkolenia

E-49 Kawa Lab – forum dyskusyjne branży laboratoryjnej on-linie

Wydarzenia i refleksje ostatnich miesięcy, spotkania z Państwem podczas webinarów oraz obserwacja z jakimi wyzwaniami Państwo się teraz zmagacie zainspirowały nas do stworzenia wirtualnej przestrzeni do dzielenia się i wymiany doświadczeń.

Realizowane od kwietnia 2020 podobne cykliczne spotkania dla specjalistów wod-kan, pływalni ostatnio również branży odpadowej spotkały się z dużym uznaniem, co zmotywowało nas do stworzenia Kawa Lab.

Do udziału zapraszamy: Kierowników i  pracowników laboratoriów badawczych (woda, ścieki)

Harmonogram: 4  grudnia 2020 godz. 13:00 – 14:30 

Temat spotkania:
Personel – kompetencje, czy stosunki międzyludzkie.
Wymagania normy i dokumentów PCA, a pracownik oskarżający o moobing.
Czy da się, to rozgraniczyć i osiągnąć sukces.
Pytanie retoryczne?

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY
w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (pliki do pobrania) i przesłanie na adres: sekretariat@gfw.pl

Zapraszamy do zapisów.
Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

Moderator spotkania: Katarzyna Ulas  – kierownik laboratorium/specjalista ds. Jakości –  chemik, ukończyła Politechnikę Szczecińską na wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, od 16 lat pracuje w laboratoriach z wdrożonymi systemami zarządzania zgodnie z normami 9001; 17025; 14000. Menadżer i audytor wewnętrzny  (wiodący i techniczny), pedagog. Od 6 lat prowadzi szkolenia głównie  z zagadnień technicznych, również z systemowych. Szeroki zakres zagadnień technicznych, z zakresów analiz wdrożonych w laboratoriach –  inspekcyjnych, energetycznych, wod-kan. Od 2004 r. związana z Gdańską Fundacją Wody, na początku jako uczestnika szkoleń i badań biegłości.