Home » Szkolenie » E-56 Kawa Odpady – forum dyskusyjne branży odpadowej on-linie

szkolenia

E-56 Kawa Odpady – forum dyskusyjne branży odpadowej on-linie

Wydarzenia, refleksje ostatniego czasu, indywidualny kontakt z przedstawicielami branży odpadowej oraz obserwacja z jakimi wyzwaniami Państwo się teraz zmagacie zainspirowały nas do stworzenia wirtualnej przestrzeni gdzie możecie się Państwo podzielić i wymienić swoimi doświadczeniami na dowolne tematy.

Realizowane od kwietnia 2020 podobne cykliczne spotkania dla specjalistów wod-kan i pływalni spotkały się z dużym uznaniem, co nas zmotywowało do stworzenia Kawa Odpady.

Do udziału zapraszamy: samorządowców, związki międzygminne, pracowników zakładów komunalnych, zakładów przetwarzania i zagospodarowania odpadów.

Dziękujemy za napływające propozycje tematów na kolejne spotkania.

Temat przewodni kolejnego spotkania już w krótce.

Zapraszamy serdecznie do zapisów. Liczba miejsc ze względów technicznych ograniczona.
Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

Harmonogram spotkania: 4 listopada  2020 godz. 10:00 – 11:30 

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (pliki do pobrania) i przesłanie na adres: sekretariat@gfw.pl

 


Prowadzący:
 

 

 

 

Mikołaj Maśliński –  prawnik, zajmuje się rozwiązywaniem problemów prawnych mikro i małych przedsiębiorców, w zakresie prawa ochrony środowiska ,prawa wodnego i gospodarki odpadami doradza Sektorowi publicznemu.


Wymagania techniczne:
Platforma na której odbywa się wydarzenie jest prosta i intuicyjna. Minimalne wymagania techniczne: komputer + głośniki, przeglądarka inna niż „internet explorer”. Zabrać głos lub zadać pytanie podczas spotkania można za pomocą wiadomości tekstowych pisanych na czacie lub za pomocą mikrofonu (wtedy należy się wyposażyć w zestaw słuchawkowy lub słuchawki z mikrofonem)

Zapraszamy !