Home » Szkolenie » E-19 Webinarium wprowadzające do II Forum Eksploatatorów Spalarni Osadów Ściekowych

szkolenia

E-19 Webinarium wprowadzające do II Forum Eksploatatorów Spalarni Osadów Ściekowych

Gdańska Fundacja Wody ma przyjemność zaprosić Państwa na webinarium wprowadzające do

II Forum Eksploatatorów Spalarni Osadów Ściekowych!


W związku z tym, że minęły już 3 lata od pierwszej edycji, wspólnie z Panem Cezarym Jędrzejewskim eksploatatorem spalarni na terenie GOŚ „Dębogórze” uznaliśmy, że należy wrócić do tematu i obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania programu forum.

Ponieważ założeniem jest, aby czerwcowe Forum poruszało aktualne i potrzebne tematy prosimy eksploatatorów wszystkich polskich spalarni o wyrażenie swojej opinii.

Elementem poprzedzającym II Forum będzie webinarium w dniu 10 marca 2017r. będące również okazją do wymiany pomysłów i wstępnego poruszenia kwestii, które dokładniej będą dyskutowane w czerwcu.

Prezenterem będzie Pan Cezary Jędrzejewski – eksploatator najstarszej spalarni osadów ściekowych w Polsce, kierownik Grupowej Oczyszczalni Ścieków „Dębogórze”, wieloletni współpracownik Gdańskiej Fundacji Wody.


W programie webinarium przewidujemy:

  • Przegląd krajowych instalacji – wprowadzenie.
  • Prezentacja spalarni na terenie GOŚ „Dębogórze”.
  • Gospodarka popiołem i ściekami z oczyszczania spalin.
  • Prezentacja wskaźników jednostkowych gdyńskiej spalarni na tle innych instalacji krajowych.
  • Dyskusja na temat programu II forum eksploatatorów spalarni osadów ściekowych.

Dyskusja będzie prowadzona w formie czatu dostępnego przez cały czas trwania webinarium. W związku z tym na bieżąco będzie można zadawać pytania bądź dzielić się opinią. Rolą prowadzącego będzie odpowiadać i moderować wypowiedzi.

Rozpoczęcie webinarium 10:00. Czas trwania przewidujemy na ok. 3 godzin lub dłużej tak, aby nie ograniczać czasowo cennej dyskusji.