Home » Szkolenie » E-319-(5) Produkcja wody ze ścieków

szkolenia

E-319-(5) Produkcja wody ze ścieków

Cykl szkoleń technolog dla technologa szkolenia dla operatorów oczyszczalni ścieków. Przedstawimy Państwu tylko sprawdzone rozwiązania skupione na czystszych i mniej energochłonnych procesach oczyszczania ścieków i utylizacji osadu czynnego. Uczestnictwo w cyklu szkoleń ze zniżkami.

Zakres szkolenia:

– ścieki oczyszczone jako źródłowo wody – porównanie parametrów

– metody membranowe

– wymiana jonowa

– zagospodarowanie koncentratów

– stan prawny

Harmonogram 5.12.2022, godz. 10.00-12.30 

Cykl szkoleń – technolog dla technologa

1-E-315 Optymalizacja napowietrzania na oczyszczali ścieków

2-E-316 Analiza danych eksploatacyjnych na oczyszczalni ścieków

3-E-317 Usuwanie azotu i fosforu – podstawy i optymalizacja na oczyszczalni ścieków

4-E-318 Fermentacja metanowa – podstawy i optymalizacja

5-E-319 Produkcja wody ze ścieków

6-E-320 Optymalizacja zużycia gazu

Prowadzący: dr inż. Kamil Janiak Katedra Inżynierii Ochrony Środowiska Politechnika Wrocławska. Wieloletnie doświadczenie w zakresie optymalizacji i sterowania oczyszczalniami ścieków oraz rozwoju technologii takich jak np. deamonifikacja, dezintegracja za pomocą kwasu azotawego. Aktywnie zaangażowany w działalność praktyczną – pracę na Uczelni łączy z działalnością w Centrum Nowych Technologii MPWiK S.A. we Wrocławiu oraz licznymi pracami we współpracy z innymi wodociągami jak również działalnością doradczą. Współpracował m.in. z Wodociągami Leszczyńskimi, LPWiK Legnica, ZWiK Szczecin, Wodociągami Ostrzeszowskimi. Autor ponad 80 prac z różnych dziedzin związanych z oczyszczaniem ścieków. Lider zespołu ds. badań i rozwoju w zakresie wody i ścieków na rzecz efektywnego oczyszczania ścieków i odzyskiwania zasobów Water and Wastewater Research and Development Team (pwr.edu.pl)

UWAGA: PRZY WYPEŁNIANIU  ZGŁOSZENIA ON-LINE, PROSIMY WPISAĆ NUMERY SZKOLEŃ W UWAGACH, JEŻELI WYBIERAJĄ PAŃSTWO WIĘCEJ NIŻ JEDNO SZKOLENIE

Cykl sześciu spotkań

650 zł +vat za uczestnictwo w dwóch szkoleniach

950 zł +vat za uczestnictwo w trzech spotkaniach

     1250 zł +vat  za uczestnictwo w czterech spotkaniach

 1550 zł +vat za uczestnictwo w pięciu spotkaniach

1850 zł +vat seria szkoleń


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)