Home » Szkolenie » Nowość! E-393 Spójność pomiarowa-wytyczne DA-06 i rzeczywiste wykorzystanie w codziennej działalności laboratorium badawczego

szkolenia

Nowość! E-393 Spójność pomiarowa-wytyczne DA-06 i rzeczywiste wykorzystanie w codziennej działalności laboratorium badawczego

W trakcie szkolenia zostaną omówione:

– jak zapewnić spójność pomiarową w metodykach badania wody i ścieków;
– wykorzystanie danych z wzorcowań do sprawdzeń wyposażenia (przykłady dla biuret, pipet, spektrofotometrów, termometrów itp.);
– jak sprawnie czuwać nad nieprzerwanym łańcuchem porównań;
– jak dobrać okresy między kolejnymi wzorcowaniami i sprawdzeniami aby zmniejszenie kosztów z nimi związanych było szansą a nie ryzkiem.

Harmonogram: 28 maja 2024, godz. 11:00 – 14:20

Przewidzieliśmy dla Państwa po głównej części spotkania, 20 min na dyskusje i zadawanie pytań – za pomocą czatu lub mikrofonu.

Prowadząca: Małgorzata Kurantowicz -25 lat pracy w laboratorium badawczym wody i ścieków, w tym 20 lat w laboratorium akredytowanym. 15 lat jako kierownik techniczny w systemie zarządzania laboratorium według ISO 17025.
18 lat jako auditor wewnętrzny tego systemu zarządzania oraz ISO 9001, 14001. Ukończone szkolenie na auditora w PCA.  Od 2004 do 2020 roku szkolenia w ramach współpracy z firmą POL-EKO Aparatura Sp.j..
Aktualnie pracuje w laboratorium analiz ścieków.


Regulamin webinarów, Instrukcja do platform wideokonferencyjnych z których korzysta GFW dostępna TUTAJ (w Dokumentach do pobrania na dole strony)