Home » Szkolenie » B-2 WENTYLACJA I KLIMATYZACJA PŁYWALNI KRYTYCH – wymagania techniczne

szkolenia

B-2 WENTYLACJA I KLIMATYZACJA PŁYWALNI KRYTYCH – wymagania techniczne

Stale rosnące koszty eksploatacji obiektu zmuszają do podjęcia działań je ograniczających. Istotnym składnikiem kosztów jest energia cieplna. Chcąc obniżyć koszty eksploatacji obiektu należy dążyć do racjonalnego i oszczędnego gospodarowania ją – m.in. poprzez optymalne wykorzystanie istniejących urządzeń, a także poprzez niskonakładową modernizację bądź, jeżeli powyższe rozwiązania nie spełnią oczekiwań – remont całego bądź części systemu wentylacji/klimatyzacji.

Tym zagadnieniom poświęcone jest proponowane szkolenie, podczas którego zaprezentowane zostaną między innymi: właściwa eksploatacja systemu klimatyzacji z uwzględnieniem zachowania komfortu cieplnego, objawy wadliwego działania systemu; zapobieganie dewastacji obiektu spowodowanej zawilgoceniem, sposoby usprawnienia systemu wentylacji/klimatyzacji i możliwości jego modernizacji oraz przeprowadzania prac remontowych.

Szkolenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców odpowiadających za funkcjonowanie obiektów basenowych, pływalni, Aquaparków oraz innych obiektów sportowych.

Harmonogram – szczegółowy program

 

Wykładowcy: Zbigniew Wnukowicz – inż. praktyk, który swoje doświadczenie zaczął od pracy na warszawskim basenie, szerokie doświadczenie w technikach wentylacyjnych i cieplnych przekazuje w międzynarodowej firmie, zajmującą się sprzedażą central wentylacyjnych na całym świecie, jest właścicielem firmy Elbas.

Marcin Piaskowski – ekspert od  systemów ESOK informatyka obiektów sportowych i rekreacyjnych, doradca w zakresie: – inwestycji i budowy obiektów sportowych i rekreacyjnych – planowania funkcjonalnego obiektów w zakresie obsługi informatycznej

Adrian WyrobekWatermania

 

Rezerwacja samodzielna w  na hasło GFW

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem
Pokój dwuosobowy ze śniadaniem